Wizyta na poczcie
Wizyta na cmentarzu
W pierwszym tygodniu listopada dzieci z grupy „Kubusie” wraz ze swoją panią odwiedziły gmach Poczty Polskiej w Sławnie. Dzięki uprzejmości pracowników Poczty zapoznały się z pracą listonosza jak i pozostałych osób tam pracujących, zajrzały do miejsc niedostępnych na co dzień, obserwowały sortowanie listów i przesyłek, zmierzyły się z ciężarem torby Pana listonosza jak i przymierzyły strój. Wizyta na Poczcie zaowocowała napisaniem kartki z pozdrowieniami dla pozostałych dzieci z Przedszkola nr 1 i wysłaniem jej. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały małe upominki upamiętniające listopadową wizytę.

DZIĘKUJEMY !!!
29 października 2010 r. dzieci z Naszego przedszkola wraz ze swoimi Paniami odwiedziły miejsce Pamięci Narodowej , w ciszy ,dziecięcej zadumie i modlitwie oddały cześć poległym żołnierzom spoczywającym na Cmentarzu Miejskim w Sławnie, wizyta w tak ważnym miejscu niesie za sobą tradycję zapalenia znicza, tak i w tym dniu z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych dzieci zapaliły symboliczne światełka .
Zdrowe smakowitości
W II tygodniu października wszystkie grupy wiekowe z Naszego przedszkola przygotowywały smaczne i zdrowe sałatki, soki oraz surówki, wszystko to było zamierzeniem programu „W zdrowym ciele , zdrowy duch”. Od malucha do starszaka już każdy wie, że zdrowie to zdrowa żywność. Przygotowywanie smakowitości sprawiało dzieciom mnóstwo przyjemności, a i sama degustacja radowała nasze podniebienia.
SMACZNEGO !!!

Koncert muzyczny