Liczniki
Odwiedziło nas
                Psy to najbardziej wierni i oddani przyjaciele człowieka. Służą dzielnie w policji, pomagają niewidomym, strzegą owczych stad i ratują tych, których przysypała lawina.
                Wiedzą o tym dzieci z  naszego przedszkola  i dlatego tak uczestniczyły w quizie „Pies na medal”.
Imprezę poprowadziły oczywiście psy: kundelek (Pani Izabella) i dalmatyńczyk (Pani Katarzyna), które wprowadziły przedszkolaków w świat tych pięknych, mądrych czworonogów. Okazało się, że dzieci świetnie rozpoznają rasy psów, potrafią opowiedzieć, jak należy się nimi opiekować i czym się odżywiają. A przede wszystkim rozumieją zakaz zbliżania się do nieznanych zwierząt, a także jak się zachować, gdy już nas zaatakują.
                Oczywiście jak to w przedszkolu impreza musiała być wesoła, więc całości towarzyszyły zabawy i konkursy przeplatane piosenkami o psach.
QUIZ „PIES NA MEDAL”